Koncert Muzyki Włoskiej nad Jeziorem Breńskim

09 sierpnia 2021 Koncert Muzyki Włoskiej nad Jeziorem Breńskim

W poprzednią sobotę nad Jeziorem w Brennie odbył się niezapomniany, wzbudzający emocje Wieczór Muzyki Włoskiej. W takt największych włoskich przebojów w wykonaniu Szymona Gądy i zespołu wokalnego, mieszkańcy Brenna oraz okolicznych miejsowości mieli przyjemność uczestniczyć w pełnym atrakcji wieczorze podczas którego mogli usłyszeć wspomnianego artystę, bawić sie w takt muzyki z DJ Grzegorzem Sterną oraz skosztować regionalnych potraw i wypieków przygotowoanych przez lokalne organizacje z Brenna. Warto wspomnieć że dochód ze sprzedaży oraz przeprowadzonych lizytacji został przekazany na pomoc małej Marysi. Biorąc pod uwage fakt tak licznej widowni, w najbliższym czasie zapraszamy również na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminę Wijewo.